Смартфони Moto в Україні отримали оновлення до Android 7.0 Nougat

Moto z play Android Nougat

Як то кажуть, прийшло і на нашу вулицю свято нуги! І під «нашої вулицею» я маю на увазі зовсім не себе, але власників смартфонів Motorola, а саме - деяких серій Moto. Саме їм днями прийшло оновлення операційної системи Android до версії 7.0, вона ж - Nougat.

 Lenovo Moto Z Play 2

Оновлення ОС для Moto вже в Україні

Якщо ще конкретніше, то поновлення прилетіли власникам таких моделей, як Moto Z Play, Moto G4, Moto G4 Plus. Якщо ви щасливий володар одного з даних смартфонів, то перевірити і оновитися можна, зайшовши в настройки, в пункт «Про телефоні», а там - «Оновлення системи».

Крім традиційної оптимізації роботи батареї, Android 7.0 Nougat привнесла в роботу таку чудову фічу, як мультивіконность. Так, тепер на смартфонах серії Moto, як і в Windows, можна насолоджуватися декількома відкритими додатками, що знаходяться на екрані одночасно.

Читайте також: зарядні пристрої Energizer 2X для Xbox One відкликані через небезпеку займання

Крім цього, оновлення привносить персоналізовані налаштування, розумні поновлення (попередні теж не дурні були, але ці все ж розумніші), функцію відповіді прямо зі шторки повідомлень. А оптимізація акумулятора частково здійснюється завдяки Data Saver і Doze, що обмежує споживання в фоновому режимі.

Також приємна новина для власників Moto G4 Play, Moto X Force, Moto X Style, Moto X Play і Moto M - їх оновлення до Android 7.0 Nougat вже не за горами. До речі, самим першим смартфоном не від Google, який отримав нову версію ОС разом з підтримкою Google Daydream, стала модель Moto Z.

5 КОММЕНТАРИИ

 1. Навіщо такі заголовки робити?
  І яка ще "серія moto"? Є сері] G, X, Z.
  Клікбайтом грішите?)

   • Можна було додати 1 слово: "Частина смартфонів Moto" )
    Заголовок не постраждав би))

    • Так все рівно треба заходити в статтю щоб подивитися, чи є твій смартфон у списку :) так що це слово нічого не вирішує, на мій погляд.

    • Ну, особисто мені - ні, не потрібно було б, мій оновлять не раніше травня, так що я б не рипався. А так - тут на днях одразу два оновлення безпеки прилетіло, і тут заголовок ваш, про всі смартфони мото))
     Все, вимикаю режим зануди, вже все одно прочитав статтю давно)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя