У мережі з'явились перші зображення нового смартфона Moto E5

Moto E5

Несподівано для IT-спільноти у мережу потрапив перший рендер смартфона, що готується до виходу - Moto E5. Гаджет прийде на зміну попереднім моделям компанії - Moto E4 і Moto E4 Plus, які вийшли ще в червні минулого року. Технічні характеристики та дизайн майбутньої новинки були опубліковані сайтом MySmartPrice.

Вивчивши надані сайтом зображення, можна прийти до висновку, що Moto E5 має схожість у зовнішньому вигляді з Moto E4. Дактилоскопічний датчик смартфона перемістився на задню панель під основну камеру і тепер суміщений з емблемою Moto. Екран же зберіг співвідношення сторін 16: 9 і широкі рамки з усіх боків. Під дисплеєм розмістився логотип компанії. У попередніх моделях Moto під дисплеєм розміщувалася кнопка Home з вбудованим сканером відбитків пальців.

Moto E5

На задній панелі смартфона розташовується одиночна камера доповнена LED-спалахом. Спалахом також обладнана і передня камера, що є безсумнівною "родзинкою" нової моделі та буде приємним сюрпризом для любителів нічних селфі.

Смартфон виконаний у приємному металевому корпусі. Замість всім звичного для новинок роз'єму USB-C у смартфоні буде встановлений звичайний microUSB. Технічні характеристики Moto E5 на даний момент невідомі.

З огляду на те, що смартфон попереднього покоління Moto E4 був представлений у червні 2017 року, можна припустити, що Moto E5 буде представлений у другому кварталі нинішнього року. Також не можна виключати і здогади, що одночасно з презентацією новинки відбудеться і презентація старшого смартфона лінійки з кращими характеристиками - Moto E5 Plus.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя