Motorola може випустити Android-планшет

Якщо вірити ресурсу Androidpolice, Motorola працює над новим планшетом - пристроєм, який зараз навіть Apple продає з великими труднощами. Навіщо? Хто знає.

За словами Androidpolice, зараз мало інформації про новий гаджет, але швидше за все, він буде мати екран близько 9-10 дюймів. Більш інтригуюче те, що скріншот, показаний нижче, мабуть, вказує на одну з програмних функцій планшета, так званий "Режим продуктивності".

Можна припустити, що коли цей параметр включений, користувач зможе легко перемикатися між додатками, натискаючи на значки в панелі навігації і закривати будь-яку програму за допомогою тривалого натискання і перетягування вгору. Звучить досить круто. Також приємно, що в навігаційній панелі, як ми бачимо, є спеціальна кнопка меню додатків, поряд з клавішами навігації.

На даний момент немає інформації про те, коли і де буде випущений новий планшет Motorola. Ми також не знаємо, яке ім'я у нього буде, і на яких ринках йому судилося з'явитися. Тим не менш, ми з нетерпінням чекаємо, будь-якої більш кокретної інформації від Motorola і сподіваємося, що компанії вдасться привнести щось нове на ринок планшетів.

джерело: Androidpolice

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя