Lenovo подумує над поверненням Motorola RAZR?

moto razr 3

Схоже, Mobile World Congress 2017 може стати дійсно історичним - крім очікуваних і звичних анонсів на виставці був показаний спадкоємець культової Nokia 3310. А якщо один ретро-телефон повернувся в лад, то чому б і другому не піти цим шляхом? Наприклад, представнику серії Motorola RAZR? І, судячи зі слів СЕО Lenovo, повернення цілком можливий.

 moto razr 2

Motorola RAZR повертається?

У своєму інтерв'ю CNBC Юанінг Янг (Yuanqing Yang), виконавчий директор китайського гіганта електроніки, якому і належить Motorola, сказав дуже цікаві слова. Після запитання про те, як він ставиться до лавиноподібного ажіотажу, пов'язаного з перезапуском Nokia 3310, Янг сказав - якщо фанати Moto пам'ятають про RAZR, то це не варто ігнорувати.

Читайте також: ZTE на MWC 2017 представила смартфони Blade V8 Mini і Blade V8 Lite

Однак, за наступним же заявою Янга, підсумковий продукт повинен бути «сильніше оригіналу». Це буде, м'яко кажучи, нелегко досягти, адже серія RAZR, а саме - Motorola RAZR V3, є одним з найбільш продаваних телефонів в історії даної індустрії.

 moto razr 1

Вона вийшла в 2004 році, буда культова зовні і потужна (тоді) по начинці, з 5,5 МБ внутрішньої пам'яті і камерою 0,3 МП. Ця розкладушка стала світовим феноменом, продавшись в кількості 150 мільйонів екземплярів по всьому світу.

Читайте також: Philips представляє новий вигнутий монітор 278E8QJAB E-Line з VA-матрицею

Тому так, якщо її повернення на арену потенційно можливе, Motorola RAZR може стати дуже серйозним гравцем. З огляду на, як агресивно Lenovo намір повернутися в лідери смартфоностроенія, це відкриває незвичайні і вкрай цікаві варіанти для ринку.

Джерела: motorola-fans.com, cnbc.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name