Mozilla, можливо, розробляє браузер з голосовим управлінням

Mozilla

Компанія Mozilla розробляє власну голосову платформу Scout і, можливо, власний браузер з голосовим управлінням. Про це повідомляють зарубіжні джерела з посиланням на внутрішні документи компанії.

невідомо

В Mozilla заявили, що за допомогою програми Scout будуть вивчати можливість використання голосових команд для споживання контенту. Також новинка отримає і можливість голосового відтворення матеріалів. Про сам Scout йдеться як раз в технічних вимогах до браузера.

Mozilla

Поки що Scout знаходиться на ранній стадії розробки, і складно сказати, що Mozilla вже зробила. За словами представника компанії, поки що прототип був показаний на внутрішній конференції All Hands. Але в майбутньому планується обговорити новинку публічно.

Видання CNET вважає, що Scout — це система голосового управління браузером. Подібні напрацювання вже є у Google, Apple, Amazon і Microsoft. У деяких випадках голосові помічники працюють з браузерами, в інших — окремо.

Навіщо потрібно голосове управління

Почасти тому, що це спрощує настройку. З іншого боку, прихильність Mozilla до конфіденційності та захисту даних може забезпечити більш високий рівень безпеки.

Mozilla

До речі, це не єдина ініціатива компанії за останній час. Активісти Tor запустили ініціативу Fusion злиття Firefox і Tor Browser. При цьому стверджується, що проект підтримує і сама компанія. Менеджер проекту «Злиття» Етан Ценг заявив, що Fusion підтримується на рівні директора і технічного директора корпорації.

В цілому, це має, по ідеї, вивести браузер від Mozilla на більш високий рівень. За останні місяці частка Firefox стабільно падає, що, зрозуміло, неприйнятно. Тому компанії намагаються «зондувати» різні аспекти. З боку голосового управління — це зручність. З боку Fusion — це безпека, тим більше, що основні завдання у Firefox і Tor Browser збігаються.

Джерело: Engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя