MSI представила геймерську материнку Z270 MPOWER Gaming Titanium

MSI-Z270-POWER-Gaming-Titanium

Лінійка материнських плат MSI поповнилася ще однією цікавою моделлю під назвою Z270 MPOWER Gaming Titanium. Вона призначена для забезпечення найвищої продуктивності в іграх і додатках віртуальної реальності.

Z270 MPOWER Gaming Titanium

Сокет s1151 та інші елементи системи дозволяють встановити топовий процесор Intel 7-ого покоління і іншу потужну начинку. Розгінний потенціал материнки дуже високий і розрахований на просунутих оверлокерів.

Z270 MPOWER Gaming Titanium дозволяє встановити ОЗП DDR4, що працює на частоті 4133 МГц. Завдяки компонентам MSI Military Class 5, розрахованим на екстремальні навантаження, можна ще більше розігнати оперативну пам’ять.

Також слід виділити потужний звуковий чіп Audio Boost 4 Pro, який дозволяє використовувати навушники і колонки одночасно і створює об’ємне якісне звучання. Підключення Turbo M.2 разом з M.2 Shield для SSD забезпечують неймовірну швидкість передачі даних з пропускною спроможністю до 96 Гбіт/с.

MSI-Z270-POWER-Gaming-Titanium-2

Функции VR-Ready і VR Boost передбачають стабільне і швидке з’єднання з VR-шоломом, забезпечуючи максимальну продуктивність системи в додатках доповненої і віртуальної реальності. Що стосується з’єднання з інтернетом, то фірмові розробки MSI дозволяють мінімізувати або повністю виключити затримки під час ігрових баталій.

Материнська плата MSI Z270 MPOWER Gaming Titanium відноситься до преміум-продуктів і призначена для професійного використання. Увагу геймерів привернуть її величезні можливості і футуристичний дизайн. Ціна варіюється в межах $350-400.

Джерело: geeky-gadgets

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя