Названі найпопулярніші пісні за версією слухачів Vodafone Music

Компанія Vodafone Україна повідомила ТОП-5 найбільш популярних музичних композицій минулого року на основі того, що користувачі послуги Vodafone Music найчастіше прослуховували.

Перше місце в рейтингу зайняла пісня гурту Океан Ельзи «Без бою». Друге місце отримав комедійний трек «Экспонат» від групи Ленинград, популярність якого не спадає і досі. Закінчує ТОП-3 композиція «1986», що присвячена 30-й річниці Чорнобильської трагедії від ONUKA .

ТОП-5 пісень, які найчастіше прослуховують користувачі Vodafone Music:

  1. Океан Ельзи – Без бою
  2. Ленинград – Экспонат
  3. ONUKA – 1986
  4. Loboda – К черту любовь
  5. ZHU – Faded

У базу Vodafone Music входить понад 26 мільйоннів пісень, що дає доступ до улюблених композицій цілком легально та ще й без плати за трафік.

До сервісу доволі легко приєднатись, треба лише встановити потрібний додаток із Play Market або ж із AppStore, або використовувати WEB-версію music.vodafone.ua.

Користуватись сервісом можна через Wi-Fi, але якщо його немає, а є мобільний 3G-інтернет, то це не проблема, адже тарифікація під час завантаження треків відсутня.

Також нові передплатники Vodafone Music отримують 30-денний безкоштовний доступ до 26-мільйонної бібліотекиа це означає, що 30 днів можна зовсім безкоштовно насолоджуватись улюбленими композиціями.

Також для користування сервісом потрібно активувати послугу, тому після того, як ви завантажите потрібний додаток, або ж після переходу на сайт, якщо використовуєте web-версію Vodafone Music, потрібно відправити SMS на номер 70010 з текстом «1».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя