Названі найпопулярніші пісні за версією слухачів Vodafone Music

Компанія Vodafone Україна повідомила ТОП5 найбільш популярних музичних композицій минулого року на основі того, що користувачі послуги Vodafone Music найчастіше прослуховували.

Перше місце в рейтингу зайняла пісня гурту Океан Ельзи «Без бою». Друге місце отримав комедійний трек «Экспонат» від групи Ленинград, популярність якого не спадає і досі. Закінчує ТОП3 композиція «1986», що присвячена 30й річниці Чорнобильської трагедії від ONUKA .

ТОП5 пісень, які найчастіше прослуховують користувачі Vodafone Music:

  1. Океан Ельзи – Без бою
  2. Ленинград – Экспонат
  3. ONUKA – 1986
  4. Loboda – К черту любовь
  5. ZHU – Faded

У базу Vodafone Music входить понад 26 мільйоннів пісень, що дає доступ до улюблених композицій цілком легально та ще й без плати за трафік.

До сервісу доволі легко приєднатись, треба лише встановити потрібний додаток із Play Market або ж із AppStore, або використовувати WEBверсію music.vodafone.ua.

Користуватись сервісом можна через WiFi, але якщо його немає, а є мобільний 3G-інтернет, то це не проблема, адже тарифікація під час завантаження треків відсутня.

Також нові передплатники Vodafone Music отримують 30денний безкоштовний доступ до 26-мільйонної бібліотекиа це означає, що 30 днів можна зовсім безкоштовно насолоджуватись улюбленими композиціями.

Також для користування сервісом потрібно активувати послугу, тому після того, як ви завантажите потрібний додаток, або ж після переходу на сайт, якщо використовуєте webверсію Vodafone Music, потрібно відправити SMS на номер 70010 з текстом «1».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя