Нові контролери руху PlayStation VR у патентних заявках від Sony

PSVR controllers

Компанія Sony Interactive Entertainment подала заявку на патент нових контролерів руху PlayStation VR, які зовсім не схожі на поточні розробки і існуючі контролери.

У даний час PlayStation VR використовує контролери Move і камеру PlayStation для відстежування рухів гравця у просторі. Однак надійність і стабільність цієї системи вже не раз ставилась під сумнів.

PSVR controllers

Все тому, що система камер візуально відстежує Move завдяки світловим світлодіодам у верхній частині контролерів. Якщо у приміщенні, де використовується VR, присутні схожі кольори або відображення, камера може помилятися, що часто призводить до збоїв управління в іграх.

Нові контролери руху могли б виправити ці недоробки, особливо якщо в них будуть використані ІК-датчики - на зразок тих, які використовуються в VR-гарнітурах компаній HTC Vive та Oculus Rift.

Контролери, зображені в патентній документації, обладнані подобою стіка і "курка", що збільшує їх ергономіку і зручність при використанні. Кнопки розташовані таким чином що їх виявлення, на дотик, не складає великих труднощів. При створенні оригінальних контролерів Move не враховували використання гарнітури, що закриває огляд користувача. Тому при використанні Move спостерігається якась "розгубленість" через неможливість легкого виявлення кнопок, що має бути виправлено у нових контролерах.

PSVR controllers

Другий же патент від компанії натякає на більш просте рішення проблеми, яка описана вище. Суть рішення полягає у відстеженні розташування пальців самою гарнітурою, що виключить необхідність використання додаткових контролерів. Таке рішення призведе до розробки нової гарнітури PlayStation VR, але така технологія цілком могла б стати інноваційною в ігрових VR-гарнітурах.

Читайте також: Lenovo Mirage - потужна мобільна VR-гарнітура

Чи будуть патентні розробки використані в майбутніх продуктах компанії, залишається загадкою, але напевно можна сказати тільки те, що PlayStation не кине розробку нових технологій для перспективної платформи VR.

Джерело: pocket-lint.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя