У Нідерландах проти дронів виступили орли

drones-vs-eagles

Дивлячись на неухильно зростаючу популярність портативних радіокерованих дронів, не дивно, що влада шукає спосіб регулювати їх. У Нідерландах, наприклад, на війну з дрона, ніби за сценарієм «Володаря кілець», вирушили ручні поліцейські орли.

 drones-vs-eagles

На війну з дрона вийшли орли

Залишимо аналогією зі Страж-Птахами з оповідання Роберта Шеклі, і зупинимося на фактах. Поліція Нідерландів навчила ручних орлів збивати дрони. Хижаки при цьому використовують кігті, щоб пошкоджувати гвинти пристроїв, тому шкоди тваринам така полювання не завдає.

Мета подібного навчання полягає в тому, щоб збивати дрони, які порушують особистий простір або закон. Наприклад, якщо пристрій буде знімати VIP-вечірку, де зйомка заборонена. Дана ініціатива напевно буде підтримуватися і в інших країнах, оскільки порушення закону дронамі відбуваються все частіше. У США, наприклад, дрони вже кілька років використовуються, щоб таємно передавати ув'язненим у в'язницях пересилання, а через відсутність кваліфікації більшості людей, які пристроями керують, є шанси травм, якщо безпілотник вріжеться в людину.

Джерело: YouTube

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name