Nokia 7 і Nokia 8 готуються до виходу з Qualcomm Snapdragon 660

nokia

Головне питання, яке виникло у всякого фаната гарячої фінської компанії - чи повертається Nokia в лад з претензією? Чи буде знову випускати хіт за хітом, чи потіснить провідних гравців на сучасному ринку смартфонів? Ну, вона точно спробує - особливо з прийдешніми Nokia 7/8.

Одна з двох новинок Nokia буде флагманом?

Якщо вірити джерелу SlashGear, то саме моделі 7 і 8 будуть слідувати за свіжевипущеними/анонсованими моделями 3/5/6. І, що найважливіше, неанонсовані моделі будуть не бюджетними пристроями, як попередні, а цілком собі резидентами вищої цінової категорії, якщо не преміум-моделями взагалі!

Цікаво і те, що Nokia 7/8 найімовірніше будуть працювати на SoC (що це - читай тут) Qualcomm Snapdragon 660. Це неанонсована система-на-чіпі, про яку стало відомо не так давно завдяки витоку - 660-а модель проходила під назвою MSM8976 Plus, і, судячи з даних, оснащена чотирма ядрами частотою 2,2 ГГц і чотирма ядрами частотою 1,9 ГГц. Цікаво, що витік стався практично разом з Qualcomm Snapdragon 835.

Читайте також: Nokia 3/5/6 представлені на MWC 2017. Ціна, характеристики та інше

Ну і по дисплеям - попередні моделі оснащувалися HD-екранами, а прийдешні швидше за все матимуть QHD і FHD. В даний момент невідомо, яка саме - 7 або 8 - отримає QuadHD, однак якщо врахувати, що модель 8 повинна отримати оптику від Carl Zeiss, то і флагманську роздільну здатність швидше за все отримає вона.

Джерело: SlashGear

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя