В GFX Bench був помічений новий смартфон Nokia Heart

Після успішного старту Nokia 6 компанія вирішила не збавляти оберти, і зараз у базі бенчмарку GFXBench, в якому останнім часом було помічено немало нових гаджетів, з'явився смартфон Nokia Heart.

Після тривалої паузи компанія Nokia повернулась на ринок представивши Nokia 6, перша партія якого була розкуплена майже одразу. Зараз на просторах інтернету є безліч відео, де перевіряєтсья міцність майже безсмертного Nokia 6, яким розколюють горіхи без жодного страху.

Читайте також: 18,4-дюймовий планшет від Nokia засвітився у мережі

Також ходять чутки, що компанія планує випустити у продаж цього року смартфон-преміум класу, ймовірно мова йде за Nokia P1.

Характеристики Nokia Heart:

За даними GFXBench Nokia Heart працюватиме на тому ж процесорі, що й Nokia 6, тобто мова йде саме про Qualcomm Snapdragon 430 SoC, та на відміну від Nokia 6 девайс отримає не 4 ГБ ОЗУ, а 2 ГБ,  і у 4 рази менше ПЗП, не 64 ГБ, а 16 ГБ.

Ймовірно Heart отримає 5,2-дюймовий HD дисплей, 12 Мп основну камеру, та 7 Мп фронталку, і як усі новітні девайси працюватиме Heart на Android 7.0 Nougat.

Про ціну і дату виходу Nokia Heart нічого не відомо, але оскільки вже зовсім скоро у Барселоні відбудеться MWC 2017, то варто очікувати, що саме там він і буде представлений, адже до такої події усі компанії готують приємні анонси для своїх фанатів.

Джерело: gadgetsnow.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name