Засновник Android затизерив новий безрамковий смартфон

smartfon ot sozdatela android

Енді Рубін, один із засновників Android OS, в 2014 році покинув Google, щоб піти в сферу робототехніки. У 2015 він почав активний набір команди для його нового бізнесу. А вже на початку цього року він офіційно оголосив про створення компанії Essential Products, що складається з колишніх співробітників Google, Apple, Samsung і інших організацій.

Приблизно в цей же час в мережі з'явилася інформація про невідомий пристрій під назвою Essential FIH-PM1. І ось сьогодні Енді опублікував у себе в Twitter перший тизер майбутнього смартфона.

smartfon ot sozdatela android

Прикріпивши до твіту фотографію, він написав: "Я дуже радий тому, як все йде. Хочу передати його в більшу кількість рук ..."

Смартфон від засновника Android має безрамковий дизайн. Але на тизері ми бачимо тільки верхню частину пристрою, тому не виключено, що нижня рамка у нього все ж буде, і швидше за все така, як в пристрої Mi MIX від Xiaomi. Згідно поточної інформації, смартфон отримає 5,5-дюймовий дисплей, процесор Snapdragon 835 і 4 або 6 ГБ оперативної пам'яті і працюватиме на останній версії Android.

Реліз смартфона від Енді Рубіна повинен відбутися в цьому році.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name