OnePlus 3 і 3T отримають оновлення до Android 8.0

OnePlus 3 и 3T

Більшість смартфонів під управлінням Android використовують насправді фірмові оболонки на базі цієї ОС. І тому в різних виробників мають різні функції при тій же основі. З-за цього часто немає сенсу оновлюватися до останньої версії «чистого» Android. Але є й такі, виробники, які навпаки використовують саме класичний Android з мінімальними доповненнями. У їх числі – OnePlus з моделями OnePlus 3 і 3T.

Як наголошується, OnePlus 3 і 3T, незважаючи на те, що це моделі минулого року, отримають оновлення до Android 8.0. Сама ж система, як стверджує відомий інсайдер і «майстер витоків» Еван Бласс, вийде в релізі вже 21 серпня.

OnePlus 3 і 3T
OnePlus 3 і 3T

При цьому, Android 8.0 (або Android O) стане, як повідомляється, останнім великим оновленням для OnePlus 3 і 3T. Цікаво, що спочатку ці смартфони працювали на базі Android 6.0.

Як повідомляється, оболонка OxygenOS v4.5 (глобальна версія на базі покійної Cyanogen) буде випущена в найближчий місяць-два. Також оновлення до Android 7.0 отримає «дідок» OnePlus 2.

Цікаво, що оновлення принесе багато нового, проте деяких функцій, характерних для Android O, OnePlus 3 і 3T будуть позбавлені. Зокрема, це режим читання, в основі якого лежить відсутній в торішніх моделях RGB-сенсор. А також нові жести виключеного екрану і DCI-P3 калібрування дисплея, оскільки це «апаратні відмінності». При цьому цікаво, що у OnePlus 3T і OnePlus 5 екрани ідентичні.

Джерело: OnePlus

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя