Анонс OnePlus 6T McLaren Edition відбудеться 11 грудня

OnePlus 6T McLaren edition

Поточний рік видався плідним для ринку смартфонів. Більшість компаній старанно працювали над нововведеннями для гаджетів, інші пішли обхідним шляхом і почали укладати партнерські угоди з компаніями-виробниками автомобілів. В наслідок чого, щороку на світ з'являються смартфони Huawei Porsche Design, а в цьому році з'явився OPPO Find X Lamborghini Edition. Дану тенденцію вирішила перейняти і OnePlus, уклавши партнерську угоду з McLaren. Результатом такої співпраці повинен стати смартфон OnePlus 6T McLaren Edition.

OnePlus 6T McLaren edition

OnePlus 6T McLaren Edition - "прямуй за швидкістю!"

На жаль, крім численних тізерів, які демонструють автомобілі виробництва McLaren, користувачам Мережі нічого не показали. Однак разом з ними, стала відома дата анонса нового пристрою - 11 грудня.

Читайте також: OnePlus Roaming – послуги з передачі даних без використання SIM-карти

Вся інша інформація про новинку є лише домислами і чутками. Однак деякі з них здаються цілком логічними. Так, OnePlus 6T McLaren Edition буде поставлятися в червоному кольорі. Цей висновок випливає з того, що даний колір є відмінною рисою компанії McLaren.

Читайте також: OnePlus 7 – ще одна новинка з наекраною селфі-камерою

Що стосується технічного оснащення, то новинка отримає збільшений обсяг оперативної і постійної пам'яті. Крім того, в комплект поставки увійдуть ексклюзивні аксесуари від McLaren. На жаль, революційних поліпшень, як в Huawei Porsche Design - очікувати не варто.

Вартість гаджета також невідома, однак, імовірно, вона буде в два рази більше за ціну звичайного видання.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name