OnePlus Roaming - послуги з передачі даних без використання SIM-карти

OnePlus 6

eSIM - вбудована SIM-карта до якої можна прив'язати номер і послуги оператора мобільного зв'язку. Здавалося б, куди краще? А ось OnePlus думає інакше. Днями компанія випустила бета-оновлення для пропрієтарної оболонки Oxygen OS, де ввела функцію OnePlus Roaming. Вона включає в себе тарифи з передачі даних, які не вимагають наявності SIM-карти. Як це реалізовано - незрозуміло. Однак концепція перспективна і, здається, за нею майбутнє.

OnePlus Roaming

OnePlus Roaming - перспективний конкурент мобільних операторів

Розробники ПЗ виділили під нову функцію цілий пункт налаштувань, який знаходиться по шляху: Налаштування - Wi-Fi і Інтернет - OnePlus Roaming. Як заявляє компанія, нововведення є глобальним і буде доступно в більшості країн і регіонів.

OnePlus Roaming

До слова, OnePlus Roaming включає в себе різні тарифи. При цьому, їх умови і ціни варіюються в залежності від регіону.

Читайте також: OnePlus 6T буде офіційно представлений 30 жовтня у Нью-Йорку

На жаль, голосові дзвінки за допомогою нової функції здійснювати не можна. Однак в епоху сучасних технологій, ця можливість є лише дрібним недоліком і не викличе великий дискомфорт.

OnePlus Roaming

Читайте також: OnePlus 7 – ще одна новинка з наекраною селфі-камерою

Варто згадати, що OnePlus Roaming є частиною оновлення Open Beta 7, яке доступне виключно для OnePlus 6. Найближчим часом, компанія обіцяє надходження нової функції і на OnePlus 6T. Що стосується більш старих моделей, наприклад, OnePlus 5 / OnePlus 5T і OnePlus 3 / OnePlus 3T, то про них інформація не надходила.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя