OnePlus візьметься за виробництво телевізорів

Oneplus 6

Сьогодні виробник смартфонів OnePlus зробив несподіваний анонс: тепер компанія готова підкорити ринок Smart TV.

OnePlus TV - Одних смартфонів мало

Засновник і гендиректор компанії Піт Лау простежить за розвитком нового підрозділу, але і не перестане керувати відділом смартфонів.

Китайська компанія показала свій перший гаджет у 2014 році, і з тих пір активно випускала нові і нові хіти. Вона займається не тільки телефонами, але і навушниками і зовнішніми акумуляторами.

Читайте також: OnePlus і Google випустили мобільну гру Crackables з призом вартістю $30000

Поки що ми не знаємо, коли можна буде вперше побачити новий телевізор від компанії, який поки що величають просто OnePlus TV. У проекта навіть немає назви, і OnePlus хоче, щоб ми у цьому їй допомогли - у інтернеті вже почався конкурс на кращу назву для телевізора. Переможе не найпопулярніший варіант, а той, який сподобається компанії. Це добре, враховуючи, як користувачі мережі люблять голосувати за найбезглуздіші варіанти. Переможець отримає у подарунок новий OnePlus TV, а також відправиться на презентацію телевізора.

Читайте також: Huawei обіцяє випустити гнучкий смартфон протягом року

Мало хто очікував такого ходу від OnePlus, хоча рішення ледве шокує. Зрештою, її конкуренти у особі Xiaomi вже давно випускають все, що тільки можна, і у тому числі планшети, телевізори, роутери, ноутбуки і розумні годинники.

Джерело: OnePlus

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name