Оскар 2017: кому українці віддали перевагу

Церемонія нагородження Американської академії кіномистецтв вже зовсім скоро, кінокритики роблять прогнози, а номінанти на Оскар обирають наряди.

А ми, використовуючи дані від Google, готові назвати тих, хто користувався найбільшою популярністю серед українців по кількості запитів, а також оголосити найпопулярніший трейлер серед фільмів-номінантів на YouTube у всьому світі.

Компанія Google повідомила про найбільш популярні запити українських користувачів Google за останні три місяці. Отже стало відомо, який фільм з дев'яти претендентів на Оскар в категорії "Кращий фільм року" і кого з акторів у головних номінаціях найчастіше гуглили українці.

Якби від українських користувачів Google залежало, хто отримає Оскар, то результати були б наступними:

 1. Ла-Ла Ленд / La La Land
 2. Прибуття / Arrival
 3. З міркувань совісті / Hacksaw Ridge
 4. Лев / Lion
 5. Місячне сяйво / Moonlight
 6. Будь-якою ціною / Hell or High Water
 7. Приховані фігури / Hidden Figures
 8. Паркани / Fences
 9. Манчестер біля моря / Manchester by the Sea

Тобто, приз кращого фільму отримав би романтичний мюзикл "Ла-Ла Ленд", на другому місці по результатам запитів розташувалась наукова фантастика "Прибуття", а на третьому місці - військова драма Мела Гібсона під назвою "З міркувань совісті".

Стосовно номінації на кращу головну жіночу роль, то тут українці найчастіше гуглили Меріл Стріп, Наталі Портман і Емму Стоун, номіновані за ролі в "Джекі" і "Ла-Ла Ленд", відповідно:

 1. Меріл Стріп
 2. Наталі Портман
 3. Емма Стоун
 4. Ізабель Юппер
 5. Рут Негга

З номінантів на головну чоловічу роль українці найчастіше шукали в Google Райана Гослінга, який зіграв у фільмі "Ла-Ла Ленд" та претендує цього року на рекордні 14 нагород. Ось список найпопулярніших запитів на головну чоловічу роль:

 1. Райан Гослінг
 2. Дензел Вашингтон
 3. Вігго Мортенсен
 4. Ендрю Гарфілд
 5. Кейсі Аффлек

Усі ми любимо дивитись якісні фільми, і для того, аби нас зацікавити, були придумані трейлери фільмів, саме тому трейлери - це один з найбільш популярніших типів контенту на YouTube. Цього року на YouTube на перегляд дев'яти трейлерів фільмів-номінантів на Оскар користувачі у всьому світі витратили понад 3 мільйони годин, а самі трейлери зібрали мільйони переглядів.

Уже в ніч на понеділок 26 лютого ми дізнаємося, чи співпали вподобання українських користувачів Google і членів Американської кіноакадемії.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name