Philips представила монітор B-line з USB-підключенням і хабом

241B7QUPEB 2

У зв'язку з поширенням потужних зручних ноутбуків, здатних замінити повноцінну робочу станцію, з'явилася потреба і в компактних моніторах зі зручним підключенням. Схоже, що Philips і MMD з цим впоралися на відмінно - модель B-line 241B7QUPEB є оптимальним і доступним варіантом для роботи.

241B7QUPEB 3 B -line

Новий Philips B-line ідеальний для ноутбука

Зовні монітор виглядає як, власне, звичайний монітор для бізнесу, не безрамковий, але акуратний і приємний для ока. Фокус 241B7QUPEB в тому, що він підключається до будь-якого пристрою не по HDMI/DVI/DisplayPort, а через USB 3.0. Саме так, по одному кабелю подається і живлення, і сигнал - більш того, монітор оснащений хабом з трьома роз'ємами і Ethernet-портом. Втім, про всяк випадок там є і аналоговий VGA-вхід.

Читайте також: Nokia розробила перехідну технологію 4,9G MIMO

Крім цього Philips B-line 241B7QUPEB оснащується FullHD IPS-матрицею, підтримкою технології Philips LowBlue для зменшення впливу синього спектра на очі і підставкою SmartErgoBase для можливості нахиляти його, встановлювати в довільну позицію і навіть вертикально. Крім цього, технологія Flicker-free зменшує мерехтіння дисплея, за рахунок чого очі менше втомлюються.

Новий монітор B-line може стати ідеальним помічником для власників ноутбуків - до нього можна підключити всю необхідну периферію без потреби в хабах, він хороший зовні і піклується про зір. Новинка з'явиться у продажу в червні 2017 року за ціною ₴7809. Деталі - тут.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя