Новий монітор Philips Moda - найтонший у своїй лінійці

Philips Moda 245C7QJSB title

На днях компанія MMD, яка володіє правами на бренд Philips Monitors, представила широкій громадськості вкрай цікавий екземпляр - нову модель Philips Moda 245C7QJSB. Новинка виявилася не тільки відмінною по дизайну, але і цілком технологічною і сучасною по начинці.

 Philips Moda 245C7QJSB 1

У першу чергу Philips Moda 245C7QJSB - найтонший монітор у своїй лінійці, всього 5,2 мм. Плюс - практично безрамковий дизайн, товщина рамок з трьох сторін становить 2,5 мм. Крім очевидної краси, а назва лінійки Moda явно натякає на дизайнерську спрямованість моніторів, це стане в нагоді при створенні системи з декількох моніторів, і дає картинку практично без розривів.

Читайте також: UltraClear 4К-монітор Philips з підтримкою UltraColor став доступний в Україні

За начинці Philips Moda 245C7QJSB цілком стандартний - IPS-матриця з підсвічуванням W-LED, роздільна здатність FHD, кути огляду - 178 градусів, підтримка технології Ultra Wide Color для насиченої картинки, Flicker-Free для усунення мерехтіння, технології SmartContrast і SmartImage для самостійного підстроювання під зображення на екрані. З hardware-начинки також відзначаємо відеовходи VGA/DisplayPort 1.2/HDMI з аудіовходом і замок Kensington.

 Philips Moda 245C7QJSB 2

Також приємно, що Philips Moda 245C7QJSB відноситься до середньої цінової категорії, тому рекомендована ціна монітора становитиме ₴6129/$223. Новинка буде доступна в продажу вже в лютому 2017 року. Що ж стосується інших моделей, то на минулій ISE 2017 Philips показала цілу серію професійних моніторів самого різного призначення. Посилання надаємо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя