Стали відомі ціни на смартфони Pixel 2 і Pixel 2 XL

Стали відомі ціни на Pixel 2 та Pixel 2 XL

Компанія Google незабаром збирається анонсувати смартфони Pixel 2 і Pixel 2 XL - найбільш вірогідною датою вважається 4 жовтня. Однак вже зараз Інтернет починає заповнюватися подробицями щодо підготовлюваних до публічного показу смартфонів - ресурс Droid-life оприлюднив вартість як Pixel 2, так і Pixel 2 XL. Обидва пристрої очікувано будуть коштувати дорожче своїх попередників.

Смартфон Pixel 2, як і передбачалося, буде зроблений компанією HTC. Пристрій надійде в продаж в трьох колірних варіантах - синій, чорний і білий. Смартфон буде поставлятися в двох версіях: на 64 ГБ і на 128 Гб вартістю у $ 649 і $ 749 відповідно.

Варіанти кольору Pixel 2

За виробництво смартфона Pixel 2 XL відповідає компанія LG. Він буде поставлятися в двох колірних варіантах: чорний і чорно-білий. Pixel 2 XL також отримає дві версії на 64 ГБ і 128 ГБ вартістю в $ 849 і $ 949 відповідно.

Варіанти кольору Pixel 2 XL

Офіційний анонс смартфонів Pixel 2 і Pixel XL 2 від компанії Google очікується 4 жовтня. Google вже почала натякати на масштабність заходу великим плакатом в Бостоні.

Джерело: Droid-Life

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name