Як зламати ПК пристроєм за $50 і міні-програмою?

Как взломать ПК?

Незважаючи на всі хитрощі антивірусних компаній і виробників програмного забезпечення, віруси нітрохи не поступаються позиціями, а деякі вірусобудівники навіть піаряться у відкриту. Прості дірки в захисті теж нікуди не діваються - і це було доведено одним з фахівців з безпеки, який прямо на відео зламав ПК пристроєм за 50 баксів і простенької програми.

Как взломать ПК?

Як зламати будь-який ПК за $50

Звуть героя нашого часу Rob Fuller, працює він в компанії R5 Industries головним інженером по безопастности. І на питання «Як зламати ПК?» Він може відповісти так. Потрібен мікрокомп'ютер з виходом USB - наприклад, Hak5 Turtle за $ 50 - і додаток Responder. Можна, звичайно, використовувати і мікрокомп'ютер USB Armory на Linux, але такий варіант коштує $150.

За допомогою такої комбінації і приєднавшись до потрібного комп'ютера по USB, Роб з легкістю зміг перетягнути на пристрій логін і пароль для входу. Так, вони виявилися зашифровані, однак розшифрувати зараз такі речі не є проблемою. Таким ось чином можна отримати доступ до будь-якого подібного пристрою в найближчій доступності. Цікаво, чи врятує в цьому випадку хмарна захист Microsoft?

Джерело: engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя