Play Pass: Google планує створити сервіс по підписці для додатків

Google Pixel 3 XL

Слово «підписка» залишається неймовірно трендовим - здається, всі хочуть зробити власний аналог Netflix. І мова йде не тільки про стрімінг відео, але і ігри і навіть додатки - у всякому разі, якщо вірити останнім витокам.

Google Play Pass

Google Play

Не секрет, що користувачі Android не люблять купувати додатки, і це нервує Google. Схоже, компанія знайшла новий спосіб «змусити» користувачів розщедритися - сервіс по підписці Play Pass. Він повинен буде пропонувати додатки, які коштують «сотні доларів», в рамках щомісячної підписки. По суті, це все, що ми знаємо - вся інформація була отримана датамайнерами.

Нагадаємо, що, як повідомляє компанія App Annie, на Google Play доводиться в два рази більше завантажень, ніж на App Store. З іншого боку, розробників все ж більше привертає останній, тому що саме користувачі Apple витрачають більше грошей на пристрої - на частку Google Play доводиться лише 34% покупок. На частку App Store - 66%.

Читайте також: Instagram отримав підтримку сторонніх додатків для аутентифікації користувачів на Android

Азія відповідає за найбільшу кількість завантажень, а Японія є найприбутковішим ринком; всього було витрачено 25,1 млрд. доларів. Далі йдуть США (19,3 млрд) і Південна Корея (11,2 млрд). Лідери за кількістю завантажень: Індія, США, Бразилія, Росія та Індонезія. За час свого існування Google Play вміщала в себе близько 10 млн. додатків, але зараз «живі» лише 2,8 млн.

Можливо, саме ця статистика змушує Google придумувати новий спосіб монетизувати свій магазин.

Джерело: Engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя