Професійна відеокарта Radeon Vega Frontier Edition доступна для покупки

<100
Radeon Vega Frontier Editio

Компанія Radeon оголосила, що її нова професійна відеокарта Radeon Vega Frontier Edition стала доступна для придбання. Замовити пристрій можна на офіційному сайті компанії за $ 999,99, тільки для деяких регіонів. Як завжди – це США, Європа, Південна Корея і деякі інші країни.

Відеокарта призначена для професіоналів, які займаються розробкою ігор, алгоритмів глибокого навчання, поліпшеною візуалізацією, різноманітної фото і відео графікою. І позиціонують себе “піонерами”, що створюють новий цифровий світ.

Radeon Vega Frontier Edition

Radeon Vega Frontier Edition є вершиною графічних технологій компанії AMD і використовує новітню архітектуру Vega. Підтримуються розширені технології, такі як контролер High Bandwidth Cache Controller, Enhanced Geometry Engine і Pixel Engine.

Ось деякі швидкі специфікації:

  • Максимальна точність плаваючою точки (FP32): до 13,1 TFLOPS
  • Половинна точність плаваючою точки (FP16): до 26,2 TFLOPS
  • Обсяг пам’яті і тип: 16 ГБ HBC
  • Інтерфейс пам’яті: 2048 біт
  • Пропускна здатність пам’яті: 483 ГБ/с
  • Пікові трикутники (BT/s): 6,4

Завдяки високорівневому контролеру кешування і вдосконаленої архітектури дана професійна відеокарта має можливість розширення традиційної пам’яті GPU до 256 ТБ. Це дозволяє справлятися з самими масивними наборами даних.

Нижче ми наводимо деякі порівняльні тести продуктивності, щоб наочно показати високий рівень нової графіки. Яка обходить по швидкодії NVIDIA GeForce Titan Xp і NVIDIA Tesla P100. Більш докладніше про новинку читайте тут.

Radeon Vega Frontier Edition

Radeon Vega Frontier Edition

Джерело: geeky-gadgets