Qualcomm представила прототип мобільної VR-гарнітури на процесорі Snapdragon 845

Snapdragon 845 VR

Компанія Qualcomm представила прототип мобільної VR-гарнітури - Snapdragon 845 VR. Окуляри представлені у фірмовому дизайні від компанії і спрямовані на те, щоб забезпечити максимальний комфорт при використанні.

Гарнітура Snapdragon 845 VR містить у собі два дисплея з роздільною здатністю 1024 x 1152 пікселів, кожен з яких забезпечує картинку у 120 fps, що значно перевищує частоту оновлення, яку показують аналогічні гарнітури. Наприклад, гарнітура Vive Pro від HTC пропонує роздільну здатність дисплеїв 1400 x 1600 пікселів і значно менший fps.

Читайте також: Moto Z2 Force та Moto X4 – перші смартфони з підтримкою Neural Processing Engine

Snapdragon 845 VR

Qualcomm також включила у мобільну гарнітуру функцію "стеження за очима". Це дозволяє знизити роздільну здатність областей зображення, які охоплюються периферійним зором і підвищити якість тих областей, куди спрямований погляд. При цьому поліпшується загальна продуктивність системи і підвищується економія акумулятора гарнітури.

Snapdragon 845 VR

Гарнітура має чотири камери, дві з яких внутрішні і призначені для "стеження за очима". Технологія стеження ще не зовсім досконала і іноді трапляються казуси, пов'язані з розмиванням країв екрану для економії енергії, хоча при цьому погляд користувача спрямований саме туди.

Дивіться також відео: Xiaomi Mi 7 та Mi 7 Plus – майбутні флагмани на процесорі Snapdragon...

Snapdragon 845 VR

Гарнітура Snapdragon 845 VR пропонує незвичайні комплектуючі в порівнянні з іншими гарнітурами: процесор Qualcomm Kryo 385, графічний процесор Adreno 630, цифровий сигнальний процесор Hexagon (DSP) і процесор сигналів зображення Spectra 280 (ISP). За даними Qualcomm, з таким оснащенням гарнітура може відображати до чотирьох мільйонів пікселів для кожного ока. Крім цього гарнітура має підтримку 3D-звуку.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя