Зловмисники зламали Reddit і вкрали базу даних

Reddit - один з найпопулярніших порталів Інтернету - виявився зламаний. В руки зловмисників потрапила вся база 2007 року, а також адреси електронної пошти деяких користувачів.

Reddit відмовчується

Компанія не зізналася, скільки користувачів потрапило під удар, хоч і обіцяла оповістити всіх, чию інформацію урвали хакери. Поки що точно відомо, що була вкрадена вся база даних 2007 року, включаючи псевдоніми, адреси електронної пошти, посади і приватні повідомлення. Портал вже оновив всі паролі у старих акаунтів.

Також були вкрадені логи відісланих листів між 3 червня і 17 червня. Вони включають в себе добірку популярних записів. Дана ситуація є потенційно небезпечною для тих, хто пов'язав свою адресу з аккаунтом. Перевірити, чи торкнувся злом вас, можна, вбивши в пошук noreply@redditmail.com. Якщо листів між цими датами не приходило, значить все в порядку.

Читайте також: Користувачам настійно рекомендують не встановлювати CCleaner 5.45

Цікавіше і кумедніше той факт, що Reddit признається в тому, що найняла свого першого начальника служби безпеки всього 2 з половиною місяці тому! Це разюче для порталу такого масштабу. Поки що, за словами компанії, його ім'я названо не буде, і свою посаду він не покинув. У зв'язку зі зломом було оголошено про додатковий набір людей на посади інженера з безпеки хмарних обчислень і інженера по системі виявлення загроз.

Джерело: Reddit

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name