У мережі з'явилися перші рендери смартфонів Moto C2 і C2 Plus

Moto C2 and C2 Plus

Нещодавно, завдяки сайту 91mobiles.com, в мережі "засвітилися" рендери смартфонів Moto C2 і C2 Plus. Нагадаємо, що минулого року компанія Motorola представила перше покоління бюджетних смартфонів Moto C1 і Moto C Plus.

Moto C2 and C2 Plus

Як видно з рендерів, дизайн другого покоління смартфонів нагадує минулорічну серію з незначними відмінностями. Дисплей новинок має співвідношення сторін 16:9 і широкі рамки з боків. На передній панелі розташовується динамік і селфі-камера зі світлодіодним спалахом. Сканер відбитків пальців на Moto C2 суміщений з логотипом "Moto" і розташований на задній панелі. У той час як на Moto C2 Plus дактилоскопічний сканер суміщений з кнопкою "Home". Варто відзначити, що в новій лінійці компанія прибрала фізичні кнопки для навігації.

Moto C2 and C2 Plus

Читайте також: Чутки про смартфон Moto Z3 Play

На задній панелі смартфонів розташовується одиночна основна камера з подвійним LED-спалахом. З правого боку знаходиться "гойдалка" гучності і кнопка живлення, а зверху - 3,5-мм аудіороз'єм.

Moto C2 and C2 Plus

Читайте також: Компанія Lenovo представила нові ноутбуки лінійки IdeaPad

З огляду на те, що Moto C1 і Moto C Plus були представлені в травні минулого року, можна припустити, що анонс пристроїв відбудеться наприкінці червня, а продажі стартують в липні цього року. Що стосується технічних характеристик смартфонів, то про їх специфікації поки нічого невідомо. Очікується, що технічні характеристики будуть гірші ніж у нещодавно анонсованої лінійки Moto E5, зважаючи на бюджетність пристроїв.

Джерело: phonearena.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name