Робот розкладе твої цукерки за кольорами

Зізнайтеся, що поки їли пакетик M&M's або Skittles, то обирали якісь улюблені кольори або просто розкладали драже по кольорам.

Насправді - це не саме марне заняття: можна в подальшому порахувати кількість цукерок кожного кольору, порівняти їх вагу і т.п. Вважайте урок фізики або алгебри провели самостійно. А тепер уявіть, що все це сортування відбудеться набагато швидше, і допоможе вам у цьому робот. Ось воно майбутнє.

Сортировка конфет

Створена Вільямом Пенігсоном (Willem Pennings) система досить примітивна, проте дуже кумедна. Машинка 250 мм в діаметрі і 300 мм у висоту сконструйована з надрукованих на 3D-принтері деталей. Сортування відбувається з використанням датчика кольору RGB. Такий принцип аналізу дозволяє відрізняти навіть дуже схожі кольори. Маленькі моторчики забезпечують рух крана з цукерками на 360 градусів.

Щоб відсортувати 300-грамовий пакетик M&M's або Skittles, пристрою знадобиться близько 2 хвилин. Але час можна і зменшувати за рахунок збільшення швидкості моторів. Але навіщо, якщо можна спостерігати, як невеликий робот сортує ваші цукерки.

Сортировка конфет

Найголовніше, що вся технологія створення сортувальника знаходиться у відкритому доступі. Тому кожен може зробити собі власного помічника.

Сортировка конфет

Робот поки не може відрізнити M&M's від Skittles, однак кращі уми сучасності вже працюють над цією проблемою.

Джерело: TechCrunch

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя