Samsung представить перший гнучкий смартфон в листопаді на Samsung Developer Conference

Samsung Foldable Phone

За словами виконавчого директора Samsung, гнучкий смартфон вийде раніше, ніж очікувалося. DJ Koh, глава підрозділу Samsung Mobile, в ексклюзивному інтерв'ю CNBC розповів, що новий пристрій може бути представлено в листопаді цього року на конференції розробників Samsung в Сан-Франциско. За його словами, Samsung ще не завершила розробку смартфона через складність збірки продукту. Також DJ Koh повідомив, що розробка гнучкого смартфона "майже завершена".

Samsung Foldable Phone, гнучкий смартфон

Очікується, що гнучкий смартфон буде називатися Samsung Galaxy X або Galaxy F. Хоча Koh не підтвердив назви пристрою, він сказав, що Samsung намагається придумати додатки і можливості, які дозволять виділити продукт серед звичайних планшетів.

Samsung Foldable Phone, гнучкий смартфон

"У більшості випадків ви можете використовувати смартфон у складеному стані. Ви можете розгорнути пристрій, коли вам потрібно щось переглянути. Але навіть в розгорнутому вигляді, яку користь дає смартфон в порівнянні з планшетом? Якщо він приносить такий самий користувацький досвід, як планшет, чому споживачі повинні купувати його? Тому кожен пристрій, кожна функція, кожне нововведення повинне мати осмислене послання для нашого клієнта. Щоб клієнт подумав: "Вау, ось чому Samsung зробив це". – DJ Koh, генеральний директор Samsung Mobile.

Samsung Foldable Phone, гнучкий смартфон

Koh розповів, що опитування споживачів доводять реальний попит на гнучкий смартфон. В результаті виробник вирішив представити новинку раніше.

Джерело: cnbc.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя