Samsung запускає проект Galaxy Note 10 під кодовою назвою da Vinci

Samsung Galaxy Note 10 da Vinci

Samsung Electronics запустила новий проект під кодовою назвою da Vinci. Компанія почала розробку флагманського смартфона нового покоління – Galaxy Note 10.

Проект є частиною плану корейського технологічного гіганта для демонстрації інноваційних функцій, включаючи поліпшене цифрове перо S Pen. Детальні характеристики смартфона поки невідомі, так як проект знаходиться на початковій стадії розробки. Що стосується дизайну, представники галузі прогнозують, що наступна модель буде схожа на Note 9, який був представлений у серпні.

"Зразки деяких компонентів для Note 10, які ми отримали від Samsung, схожі на ті, які використовувалися в останній моделі. Подібно Note 9, обидва краї смартфона будуть зігнуті, і пристрій буде мати наскрізний дизайн дисплея "Infinity" без фізичної кнопки "Home", – повідомляють джерела.

З моменту дебюту першого Samsung Note в 2011 році цифрове перо стало фірмовою рисою смартфона з великим дисплеєм, який часто називають фаблет.

Samsung Galaxy Note 10 da Vinci

Остання версія Note 9 вперше оснащена цифровим пером з підтримкою Bluetooth, який має власний акумулятор і працює як пульт дистанційного керування презентаціями.

З моменту фіаско Galaxy Note 7, викликаного в основному несправними акумуляторами в 2016 році, терміни проекту по розробці нового флагманського телефону були продовжені з шести місяців до року.

Генеральний директор Samsung Mobile Division Koh Dong-jin, давній прихильник цифрового пера, повідомив на прес-конференції в серпні, що "у Samsung є двох-трирічна дорожня карта розвитку для Note стилуса."

Джерело: theinvestor.co.kr

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя