В мережі засвітився рекламний ролик Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9

Неофіційні зливи інформації по смартфонах - це щось, до чого ми вже добре звикли. Відбуваються такі зливи перш за все, перед прем'єрою флагманів. Так сталось і з Samsung Galaxy Note 9. Правда цього разу сам виробник, а точніше - новозеландський підрозділ Samsung завчасно опублікував на YouTube-каналі рекламний промо-ролик нового флагману.

Samsung Galaxy Note 9

Звичайно, відео було швидко видалено, але, як ми знаємо, якщо щось було закинуто в мережу в ній же і залишиться.

Читайте також: У мережу просочилися “живі” фото Google Pixel 3 XL з “монобровим” дизайном

Що ми дізнались? Перш за все, були розвіяні сумніви з приводу зовнішнього вигляду Galaxy Note 9. Підтверджено також попередні чутки, що виробник сильно акцентуватиме увагу на стилус S Pen. Його нова версія повинна бути більш просунута, але які саме оновлення отримає S Pen, стане відомо після релізу. Відео розкриває також те, що найбільш просунута версія Galaxy Note 9 оснащена 512 ГБ ПЗП, а також буде підтримка microSD до 512 ГБ.

Також в мережі знайшлося фото упаковки смартфону, де можна побачити більшу частину технічних характеристик Samsung Galaxy Note 9.

Увагу звертають, насамперед, записи, що говорять про 6,4-дюймовий Super AMOLED QHD+ дисплей, подвійну камеру 12 Мп f/1.5 - f/2.4 + 12 Мп f/2.4 і батарею ємністю 4000 мАг, яка в порівнянні з Galaxy Note 8 (3300 мАг) значно збільшилась.

Нагадаємо, що прем'єра Galaxy Note 9 запланована на 9 серпня.

Джерело: sammobile, TGspot

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name