Samsung може випустити "бюджетний" варіант Galaxy Note8 з 4 ГБ ОЗУ

Якщо вірити ресурсу Gizmochina, компанія Samsung готує спрощену версію Galaxy Note8. Головна відмінність майбутньої новинки від щойно анонсованого флагманського фаблету - менший розмір оперативної пам'яті (4 ГБ проти 6 ГБ).

На даний момент в китайському сертифікаційному центрі вже зареєстровані дві нові моделі з номерами SM-N9508 і SM-N9500. Кожна з них має 4 ГБ і, як старша модель відрізняються встановленими чіпсетами: Snapdragon 835 для США і Exynos 8895 для інших ринків. Як і 6-гігабайтна версія Note 8, її "бюджетні" варіанти будуть мати три варіанти флеш-накопичувачів: 64 ГБ, 128 ГБ та 256 ГБ.

Спрощена версія Samsung Galaxy Note8 з 4 ГБ ОЗУ

Що стосується ціни, то хлопці з Gizmochina припускають, що спрощена версія Note8 створюється спеціально для ринків країн, що розвиваються і ринку Китаю, на яких успішно продаються флагманські смартфони китайських виробників. Note8 з 4 ГБ ОЗУ матиме цінник на $100 нижче, ніж 6-гігабайтна версія Galaxy Note8. За деякими чутками, спочатку смартфон з'явиться в Китаї. Презентація новинки може відбутися 13 вересня, а старт продажів намічений на 23 вересня.

джерело: Gizmochina

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя