Samsung Galaxy S10 5G отримає 12 ГБ ОЗП і сховище 1 ТБ

Samsung Galaxy S10

Видання IT Home відкрило завісу технічних характеристик майбутнього 5G-видання флагмана Samsung Galaxy S10. Згідно з його звітом, новинка може стати першим в світі смартфоном з 12 ГБ оперативної пам'яті. Для яких завдань призначається настільки великий обсяг ОЗП - невідомо, однак його наявність може свідченням про те, що гаджет отримає раніше небачені можливості.

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 - технічне оснащення рівня десктопа

Крім того, в звіті згадуються і інші специфікації пристрою. Так, новинка отримає 1 ТБ сховища, дисплей діагоналлю 6,7 дюймів, основну камеру, що складається з 4-х об'єктивів, селфі-камеру з підтримкою 3D-сенсора і модельний номер SM-G75FC. Як і належить флагману, корпус новинки буде виконаний з кераміки. Що стосується колірних рішень, то смартфон буде поставлятися в білому і чорному кольорах.

Samsung Galaxy S10

Читайте також: Огляд Samsung Galaxy A7 2018 – середній клас з трьома камерами

Нагадаємо, що крім 5G-видання, новинка отримає ще три комплектації. Так, Galaxy S10 Lite стане смартфоном початкового рівня, який отримає одинарну основну камеру. Galaxy S10 Plus - преміальна модель лінійки з 6,44-дюймовим дисплеєм і потрійною основною камерою. Galaxy S10 - золота середина, яка оснащена 5,8-дюймовим дисплеєм і подвійною основною камерою.

Читайте також: Samsung розповіла про майбутній дизайн пропрієтарних пристроїв

Очікується, що всі моделі Samsung Galaxy S10 будуть доступні в градієнтних кольорах білого, чорного, жовтого і зеленого відтінків. За продуктивність лінійки у відповіді неанонсований чіпсет Snapdragon 8150.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name