Страхи покупців можуть підтвердитися. У Samsung Galaxy S10 планують прибрати 3,5 мм аудіороз'єм

Samsung Galaxy S10

Популярність ювілейного смартфона компанії Samsung зростає в геометричній прогресії, хоча інформації про нього особливо немає. Перш за все, приваблюють "великі секретні функції", які будуть реалізовані в Samsung Galaxy S10. Однак поряд з немислимими нововведеннями стоять неприємні сюрпризи. Згідно з останнім звітом видання Bloomberg, в новинці можуть прибрати 3,5 мм аудіороз'єм.

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 - інновації за інноваціями

Як з'ясувалося, компанія почала тестування прототипу смартфона без аудіороз'єму. Дана зміна може спричинити за собою ряд інших наслідків. Так, Samsung може піти по стопах Apple і "перейти на повністю бездротове підключення до своїх пристроїв."

Samsung Galaxy S10

Читайте також: Нітрохи не краще Apple: Samsung визнана винною в навмисному уповільненні смартфонів

Саме наявність 3,5 аудіороз'єму припало до смаку багатьом покупцям гаджетів Samsung і його відсутність може привести до необоротних наслідків. Наприклад, невдоволенню користувачів і як наслідок зниженню продажів.

Samsung Galaxy S10

Раніше, інтернет-громадськість припускала, що дане нововведення торкнеться Galaxy Note 10, проте ніхто навіть і подумати не міг, що воно прийде настільки швидко.

Samsung Galaxy S10

Читайте також: Розкладачка Samsung W2019 – два дисплеї і основна подвійна камера

Крім того, з численних витоків стало відомо, що Samsung Galaxy S10 обзаведеться рядом поліпшень. Так, дизайн гаджета буде виконаний в максимально безрамковому стилі. На його задній панелі розташується горизонтальний блок з трьох камер, а за його безпеку відповідає ультразвуковий сканер відбитків пальців вбудований в екран. Є підтримка 5G стандарту зв'язку. Також новинка порадує наявністю нових колірних рішень.

Джерело: forbes

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя