Samsung SeeColors допоможе людям, які відчувають проблеми із зором

На сьогоднішній день близько 300 млн людей по всьому світу страждають на дальтонізм, колірну сліпоту. Це викликає деякі проблеми сприйняття світу, проте додаток SeeColors допоможе їх вирішити.

Особливість зору, відкрита Джоном Дальтоном, полягає в тому, що в центральній частині сітківки нервові клітини, які називаються колбочками, містять неповний комплект пігментів (червоний, зелений і синій) або недостатню їх кількість.

#SeeColors

В рамках програми "Launching People" Samsung спільно з угорською компанією Colorlite розробили додаток SeeColors, яке має суттєво допомогти користувачам, які страждають колірною сліпотою, розрізняти кольори на екрані їх телевізора.

#SeeColors

Читати також: Окуляри Xiaomi Roidmi проти ультрафіолета

Додаток за допомогою декількох первинних тестів визначає тип дальтонізму, а далі на основі отриманих даних калібрує екран "розумного" телевізора. Таким чином, за рахунок грамотної палітри кольорів користувач з таким порушенням зору, буде повноцінно сприймати зображення.

https://youtu.be/bAUgM20J8OI

Зараз SeeColors встановлено на телевізори Samsung 2016 року. Також для мешканців Угорщини, Болгарії і Румунії воно є і в Google Play. Але лише для лінійки Galaxy S, і то з 6 моделі.

Джерело: 4pda

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя