Samsung Q7FN - телевізор для ігор

Помалу стають доступними телевізори Samsung Q7FN. Це 55-, 65- і 75-дюймові моделі, які будуть цікаві в першу чергу геймерам, але й забезпечать відмінну якість картинки під час перегляду фільмів та серіалів.Якщо йдеться про телевізори, то для Samsung найважливішим в цьому році є QLED TV. Нещодавно південнокорейський виробник представив модель Q6F з відмінними характеристиками за невисокою ціною, а тепер звертає увагу на вищий модельний ряд Q7FN. Зі слів виробника випливає, що даний ТВ буде чудовим рішенням для геймерів і любителів серіалів.

Samsung Q7FN - QLED телевізор для ігор

Чому Q7FN повинний бути хорошим телевізором для геймерів? Думаємо, почати потрібно з характеристик, якими зараз не здивуєш, тому звичайно тут не обійшлось без роздільної здатності у 4К, великої діагоналі і високої яскравості (що досягає 1500 Ніт). Та чим дійсно дійсно можна виділити даний ТВ для геймерів, так це режимом "Гра" в якому затримка картинки становить приблизно 15 мс.

Окрім цього варто виділити присутність режиму Game Motion Plus, завдяки якому можна підвищити чіткість зображення, під час руху. "Все це зробить ігровий процес неймовірно плавним і реалістичним, повним кольору, деталей і світла", говорить виробник.

Чим ще відрізняються моделі під знаком Q7FN?

На вибір є три варіанти – по діагоналі 55, 65 і 75 дюймів. У всіх випадках ми говоримо про плоский екран. Samsung також звертає увагу на те, що вони покриті спеціальним шаром, завданням якого є зменшення відбиття світла.

Ядром кожного з нових моделей є процесор Q Engine, який відповідатиме за оптимізацію кольору і контрастність. Також, звісно, не обійшлось без HDR, а зокрема "Q HDR 1500 powered by HDR 10+".

Читайте також: ЗМІ: Samsung Galaxy S10+ отримає потрійну основну камеру

Виробник стверджує, що не тільки картинка буде виглядати чудово, але і самі телевізори – завдяки вузьким рамкам, одному "майже невидимому" кабелю і режиму Ambient (в якому пристрій стає частиною навколишнього середовища).

Скільки коштує телевізор Samsung QLED Q7FN?

Приблизні ціни нових телевізорів:

  • Samsung QLED 55" Q7FN (QE55Q7FN) – $2300
  • Samsung QLED 65" Q7FN (QE65Q7FN) – $3250
  • Samsung QLED 75" Q7FN (QE75Q7FN) – $4850

Джерело: Samsung

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя