Селфі скоро замінять аутентифікацію по паролю?

zenfone selfie tech title

Хакери і системи безпеки є двома вічними силами епічно цифрового протистояння, і все нові і нові технології розробляються заради того, щоб убезпечити користувачів і їх дані. У цьому плані намічається тенденція, яку помітили представники Android Headlines - вона стосується селф і можливої заміни паролів.

 selfie tech mastercard

Селфі замінять паролі?

Раніше в цьому році MasterCard запустила сервіс оплати, в якому ідентифікація користувача відбувається через селф - йому достатньо подивитися в камеру і моргнути, коли буде потрібно, щоб ідентифікація була проведена. Ми, втім, вже писали про те, як таку систему можна легко обдурити.

Цю практику вже використовує і Microsoft, і британський банк HSBC, і навіть Uber в деяких країнах! Якщо дана тенденція не піде на спад, і не відбудеться катастрофи, на кшталт ситуації з Note7, є непогані шанси, що потреба в PIN-коди і паролі піде. У всякому разі - для смартфонів. А ось сенсори відбитків пальців, я впевнений, будуть жити і бути здоровими, якщо їх навіть під екран можна вставити, як у Xiaomi Mi 5s.

Джерело: Android Headlines

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name