Samsung, з дороги: на ринок вийшла SHAASUIVG

китай

Плагіат і Китай - теми родинні навіть незважаючи на те, що Піднебесна має цілу низку компаній, здатних дати бій будь-кому. Але не всі здатні виробляти власні технології - хтось віддає перевагу старому і випробуваному шляху повного копіювання інших. Втім, такої нахабної і безглуздої спроби зійти за інших ми не зустрічали давно.

4K за ціною калькулятора

Читайте також: Google планує запустити в Китаї спеціальну «цензурну» версію своєї пошукової системи

Зустрічайте - SHAASUIVG. Неймовірний новий гравець на ринку доступної електроніки з'явився у китайському онлайн-магазині Pinduoduo. На них не можна не звернути увагу з багатьох причин. Наприклад, тому що їх назва SHAASUIVG явно нагадує Samsung, а по-друге, тому що їх 55-дюймовий 4K-телевізор коштує лише 388 юанів, тобто 57 доларів.

Особливо слід виділити оригінальний логотип, який дуже нагадує деяку іншу компанію.

Читайте також: Palm готується повернутися на ринок смартфонів з новим мініатюрним Pepito

Поява подібної компанії в Pinduoduo не випадкова: цей магазин, що оцінюється у 23 млрд. доларів, відомий подібними брендами. У той час як все більше китайських компаній чесно завойовують повагу споживачів з усього світу, Pinduoduo продовжує жити минулим, не думаючи про авторські права і товарні знаки. У Китаї влада теж має намір боротися з нерегульованим продажем електроніки. Втім, телевізори телевізорами, але Pinduoduo ще й займається продажем їжі і товарів для дітей, що ще страшніше.

Джерело: The Verge

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name