Siri почала використовувати Google замість Bing в якості пошуковика

Apple Siri

Компанія Apple змінила алгоритм видачі результатів, який застосовувався при використанні віртуального помічника Siri для iOS. Раніше при запитах користувача Siri видавала інформацію, знайдену в пошуковику Bing, але тепер його місце займе інша система - Google. Тепер саме результати Google матимуть для Siri найбільше значення. Раніше Google вже був встановлений як пошукова система за замовчуванням у браузері Safari, і тепер Siri також "визнала" його переваги.

Siri

Як результатів пошуку Siri буде відображати знайдені Google веб-посилання, а також відеоролики. Крім цього, Google також буде інтегрований в якості пошукової системи за умовчанням в Spotlight для Mac. Для Apple це рішення мало значення в першу чергу завдяки уніфікованості - інформацію простіше сприймати, коли вона йде з усіх каналів без глобальних змін. Простіше кажучи, для Apple краще та ситуація, коли всюди знаходиться одна пошукова система - Google.

Siri

Microsoft стримано прокоментувала відмову Apple від використання Bing в якості пріоритетної пошукової системи для Siri. Компанія заявила, що цінує відносини з Apple і сподівається на продовження співпраці в інших областях, а також планує покращити взаємини з іншими партнерами, серед яких Yahoo (Verizon), AOL, Amazon і Twitter. Microsoft назвала Bing швидкозростаючою пошуковою системою і висловила надію на збереження темпу її розвитку.

Джерело: techcrunch

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя