Скам у твіттер використовується шахраями для отримання криптовалюти

Scam

Скам - метод соціальної інженерії, за допомогою якого збираються особисті відомості про користувачів з метою отримання незаконної вигоди. Грубо кажучи - банальна омана. Нещодавно з'явилася інформація щодо скамера, який пробрався у twitter.

Як повідомляє один з користувачів twitter - Tinker, новий вид скам-ботів називається "Jita Scams". Ця назва пішла з комп'ютерної гри Eve Online, де подібним чином позначаються обманні дії з боку гравців.

Читайте також: Ілон Маск запустив проект для створення систем підключення мозку до комп’ютера

Скамери, які були використані в twitter, маскуються під популярні акаунти (створюючи такі ж імена, але замінюючи символи в імені схожими юнікодівськими), скамер робить відповідь до популярного твіту, щоб це виглядало як тред оригінального поста. Потім за допомогою інших ботів накручується популярність аккаунта шахрая. Далі скамер-бот просить прислати трохи криптовалюта, в обмін на значно більшу кількість. Серед "скам-користувачів" встигли засвітитися: Ілон Маск, засновник криптовалюти Tron - Джастін Сан, інвестор у криптовалюти Ян Баліна і засновник компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення McAfee - Джон Макафі.

Читайте також: У Twitter проблеми і перший за 12 років прибуток

Користувачі "повелись" на знаменитих особистостей і масово почали відсилати криптовалюту на гаманці шахраїв. Після чого, як і очікувалося, були обмануті. Офіційної інформації з цього приводу від підтримки twitter не надходило, але очікується, що у найближчому майбутньому компанія почне боротьбу з ботами-шахраями.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name