Facebook планує випустити власні "розумні" колонки

smart columns from Facebook

Згідно з інформацією наданою сайтом CNBC, Facebook планує запуск "розумних" колонок на міжнародному рівні. Це обумовлено тим, що користувачі, які мешкають в США, з побоюванням ставляться до компанії. Їх побоювання виправдані, враховуючи недавній скандал пов'язаний з компанією Cambridge Analytica.

smart columns from Facebook

З чуток, Facebook займається розробкою "розумних" колонок з серпня минулого року. Передбачається, що компанія випустить два нових пристрої. Перше - Echo Show-esque, яке має кодову назву "Portal" і коштує $499. Особливість пристрою - 15,6-дюймовий сенсорний дисплей. Друге буде представляти з себе звичайну колонку аналогічну Amazon Echo. Її назва і особливості невідомі.

smart columns from Facebook

Читайте також: Facebook покращить алгоритм модерації несправжніх новин

З чуток, новинки компанії повинні бути анонсовані на презентації F8, але проблеми, пов'язані з PR та втраченою довірою з боку користувачів, внесли свої корективи і тепер анонс "розумних" колонок перенесений на невизначений термін.

smart columns from Facebook

Читайте також: Компанія Oculus розробляє імерсивний VR-театр з реальними акторами

Як повідомляє CNBC, міжнародні продажі допоможуть уникнути деяких перевірок в США і дозволять розвиватися на ринку "розумної" техніки.

smart columns from Facebook

"Розумні" колонки компанії будуть використовувати власний голосовий помічник Facebook M. Перші версії голосового помічника були представлені в додатку Messenger, однак на початку цього року доступ до нього був закритий. Які функції отримає голосовий помічник - невідомо. Залишається сподіватись, що компанія зможе повернути довіру своїх користувачів.

Джерело: theverge.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name