Добра ніч з “роботом-сонею” Somnox

Somnox’s sleep robot

Погано спите ночами? Читаєте або рахуєте овець, сподіваючись заснути? Робот для сну Somnox, розроблений однойменною компанією, покликаний це виправити і допомогти вам швидко потрапити в царство Морфея. Зовні чимось нагадує великих розмірів арахіс, “робот-соня” приємний на дотик і підлаштовується під ваш подих.

Робот виконаний з міцного важкого матеріалу, обтягнутий м’якою тканиною і має приємний дизайн. Для виконання своєї основної функції він використовує імітацію дихання і динамік, в якому програються різні колискові або будь-яка музика з вашого смартфона.

Somnox’s sleep robot

Для використання досить включити робота за допомогою панелі, лягти поруч з ним і обійняти, після чого Somnox починає підлаштовуватися під ваш подих і програвати приємну музику. Додаток для смартфона дозволяє налаштовувати дихання робота, а також регулювати його активність протягом ночі. Одним з головних недоліків, на нашу думку, є неможливість відслідковувати дані сну та відсутність повідомлень про небезпеки пов’язані з життєдіяльністю.

Somnox’s sleep robot

Для швидкого управління роботом в ліжку є пластикова панель з сенсорними кнопками.

У майбутньому розробники обіцяють доповнити робота для сну необхідними датчиками і сенсорами. Сама технологія “наслідування диханню” була зроблена на основі науково доведених методів, які дозволяють зняти стрес і сприяють хорошому сну. Технологія “дихання” може бути незамінна для самотніх людей або для людей, які мають фізичні вади.

Представлена ​​версія робота є прототипом, надрукованим на 3D принтері і в майбутньому буде доопрацьовуватися розробниками. На даний момент його вартість складає 600 доларів. Розробники обіцяють реалізувати ще кілька інноваційних фішок: штучний інтелект, голосове управління і можливість створення зв’язки великої кількості таких роботів.

Не варто відкидати цей проект, як ще один непотрібний винахід, адже на даний момент він не реалізований і поки робот Somnox не розкриває повністю потенціал закладених в ньому ідей.

Джерело: digitaltrends.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя