Sony Xperia XZ1 Compact засвітився в AnTuTu c Snapdragon 835 і Android 8.0

Sony

З'явилася інформація, що нібито в бенчмарке AnTuTu засвітився смартфон з операційною системою Android 8.0 і потужною начинкою - Sony Xperia XZ1 Compact. До цього то же джерело повідомляє, що японська компанія готується представити три нових смартфона на виставці IFA 2017 Барселоні: Sony Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact і Xperia X1.

Мабуть перший смартфон (кодова назва Sony G8441) з цієї трійки вже практично готовий. Тепер нам випала нагода дізнатися деякі його характеристики. В першу чергу цікава ОС Android 8.0, яка працює на топовом чипі Snapdragon 835 і 4 ГБ оперативної пам'яті. Також на скріншоті AnTuTu видно спільна пам'ять об'ємом 32 ГБ, що якось дуже скромно при такому рівні процесора.

Sony

Питання викликає дозвіл екрана, який становить всього 720x1280 пікселів. Джерело повідомляє, що дисплей XZ1 Compact отримає 4,6-дюймовий розмір. Це почасти пояснює невелику роздільну здатність, але викликає новий питання про розмір дисплея.

Читайте також: Огляд Sony Xperia XA1: середній клас без кордонів

Інша інформація говорить нам, що смартфон під кодовою назвою G8441 все таки отримає актуальне дозвіл дисплея Full HD. Це видно з скріншоту з програмним кодом. Також повідомляється, що Sony Xperia XZ1 теж йде з Snapdragon 835, 4 ГБ оперативної пам'яті і розміром дисплея 5,2 дюйма.

Sony

Розрізнена і суперечлива інформація створила більше питань, тому залишається тільки дочекатися офіційного анонса, щоб розставити всі крапки над "i".

Джерело: gizmochina

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name