Steam припинить підтримку Windows XP і Vista з 2019 року

Steam

З 1 січня 2019 року сервіс цифрової дистрибуції Steam від компанії Valve припинить підтримку операційних систем Windows XP і Windows Vista. Про це йдеться в офіційному повідомленні прес-служби сервісу.

Що відомо

Повідомляється, що з 1 січня 2019 року клієнт Steam перестане запускатися на цих версіях Windows. Розробники відзначили, що клієнтам доведеться оновити операційну (і залізо) хоча б до Windows 7.

Steam

При цьому обмеження з'являться вже в поточному році. Відзначається, що до кінця 2018 року Steam буде працювати і запускати ігри на Windows XP і Windows Vista. Проте оновлення клієнта стане недоступним. Зокрема, новий чат Steam працювати вже не буде.

Чому Steam відмовляється від підтримки старих ОС

Розробники уточнили, що новітні функції клієнта покладаються на вбудовану версію Google Chrome (очевидно, мова йде про движку Chromium). А він не працює в старих версіях Windows. Крім того, майбутні версії сервісу від Valve потребують оновлення Windows і оновлень безпеки, які присутні лише в Windows 7 і вище.

Таким чином, застарілі ОС остаточно виходять з активного використання. Враховуючи, що ігри в сервісі часто мають досить високі системні вимоги, оновлення заліза неминуче.

Схоже, Windows XP і Windows Vista дійсно йдуть в минуле тим більше, що підтримка XP і Vista вже завершена. Таким чином, скоро від них доведеться позбавлятися. Зазначимо, що Chrome і Firefox також не працюють на Windows XP і Windows Vista.

Джерело: Steam

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя