Мишка SteelSeries Rival 600 - два сенсори краще, ніж один

SteelSeries Rival 600

Компанія SteelSeries привезла на виставку CES 2018 мишку Rival 600 з інноваційною системою оптичних датчиків, яка використовує два сенсори.

Миша адаптована до потреб гравців, які люблять динамічний геймплей – саме так можна описати модель Rival 600.

SteelSeries Rival 600

Мишку SteelSeries Rival 600 на фоні конкурентів виділяє її серце – TrueMove3+. Це система з двох оптичних датчиків, один з яких (за замовчуванням) відповідає за відстеження рухів гравця, а другий – за LOD (тобто lift-off distance).

Які переваги SteelSeries Rival 600?

Кажучи коротко: виробник стверджує, що додатковий оптичний сенсор точно фіксує момент, коли мишка переміщається в повітрі, і тоді вона автоматично відключає випадкове переміщення. Другий датчик також має лінійно-оптичне детектування для точного сприйняття глибини та найбільш точного виявлення з точністю до 0,5 мм.

SteelSeries Rival 600

„Сама передова в світі система оптичних датчиків буде особливо корисною в динамічних іграх, де важлива кожна доля секунди завдяки підвищенню точності й усунення небажаної активації сенсора. Система TrueMove3+ була створена спеціально для геймерів, які змагаються між собою в режимі PvP" – додає виробник.

SteelSeries Rival 600

Якщо мова йде про головний сенсор, то це TrueMove3 (можна зустріти в мишках Rival і Sensei 310), який забезпечує чутливість, що досягає 12 000 DPI, швидкість на рівні 350 IPS, прискорення 50G, а також "високу точність і короткий час відгуку" завдяки застосуванню спеціально розробленої пам'яті SROM.

SteelSeries Rival 600

Крім подвійного сенсора, Rival 600 також може похвалитись регулюванням ваги і балансу (256 можливих комбінацій і зміна ваги від 96 до 128 грам), а також підсвіткою 8-ми кольорами, 7-ю програмованими клавішами і високою якістю контролерів (термін служби до 60 млн натиснень).

Мишка SteelSeries Rival 600 вже доступна у продажі  за $79,99.

Джерело: steelseries

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name