Власники Surface Pro 4 поміщають свої пристрої у морозильні камери для усунення мерехтінь дисплея

Surface Pro 4

Днями форум техпідтримки Microsoft здригнувся від великої кількості гнівних коментарів власників Surface Pro 4. Користувачі скаржаться на мерехтіння дисплея планшета. Як виявляється, проблема існує вже більше року. У свою чергу, незадоволені користувачі створили сайт Flickergate, щоб протистояти компанії Microsoft. З їх повідомлень стає зрозумілим, що такого роду проблеми виникають саме після закінчення гарантії і користувачам доводиться платити близько $800 для заміни дисплея Surface Pro 4.

Як виявляється, мерехтіння є апаратною проблемою, яка виникає при перегріванні планшета. "Ми знаємо, що деякі клієнти зіткнулися з проблемою мерехтіння дисплея Surface Pro 4 і уважно стежимо за ситуацією. Клієнти, у яких виникає дана проблема, повинні звернутися у службу підтримки." - повідомляє уповноважений представник компанії Microsoft.

Surface Pro 4

Морозильна камера - тимчасова допомога

Для вирішення проблем перегрівання пристрою, деякі користувачі стали вдаватися до крайніх методів і розміщувати свої пристрої у морозильні камери. "Я отримую півгодини роботи планшета, після десяти хвилин перебування пристрою у морозилці" - повідомляє один з користувачів Surface Pro 4. І цей метод дійсно працює. Смішно і сумно водночас. Добре, що проблема зустрічається менш ніж у 1% користувачів планшета.

Хоча компанія Microsoft і рекомендує власникам їх пристроїв звертатися у службу підтримки, але з огляду на вищенаведені факти, це лише призводить до додаткових витрат з боку власників планшетів. Хоча офіційна вартість заміни екрану планшета складає $450.

Проблеми Microsoft Surface Pro 4

Проблеми з Surface Pro 4 з'явилися через кілька місяців після того, як сайт Consumer Reports перестав рекомендувати лінійку Surface для використання. Це сталося із-за апаратного забезпечення - ненадійного, порівняно з пристроями інших компаній. Раніше виробник вже стикався з проблемою режиму "сну" у своїх планшетах. Після цього Microsoft довелося випустити оновлення прошивки, яка виправляла помилки збоїв у роботі акумулятора у Surface Pro 3.

Читайте також: Microsoft Surface Pro 3 i3 64Gb - уберпланшет з нескромним цінником.

Адвокати з компанії Migliaccio & Rathod LLP вже вигравали судові справи проти компаній Apple та Lenovo, які були пов'язані з дефектами їх ноутбуків. У результаті чого виробникам доводилося компенсувати користувачам їхні збитки. Migliaccio & Rathod LLP вже звернула свою увагу на компанію Microsoft, так що цілком можливо, що розчаровані користувачі можуть звернутися за допомогою до юристів і справа дійде до суду.

Surface Pro 4

Сайтом iFixit було проведено розбирання Surface Pro та оцінка його ремонтопридатності. Пристрій одержав 1/10 балів за шкалою refability iFixit, що означає тільки одне - гаджет неможливо відновити самостійно і весь ремонт лежить на плечах компанії та на гаманцях покупців.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя