Кейс для смартфона SWORD виявить приховану зброю

SWORD

У ряді фантастичних творів вже давно існують технології, які визначають наявність прихованого зброї. На екрані це непогано показано в оригінальному фільмі «Згадати все» з Арнольдом Шварценеггером. Але в реальності поки доводиться покладатися на детектори металу. Однак новий чохол SWORD від компанії Royal Holdings дозволить зробити це.

Що відомо

Новинка містить в собі програмований 3D-датчик зображення, який сканує об'єкти радіохвилями. Радіус дії його складає до 20 метрів. Відбиті хвилі сприймаються антенами в чохлі, а потім дані обробляє штучний інтелект. На виході виходить, що система розпізнає зброю.

SWORD

Також чохол дозволяє розпізнавати обличчя (очевидно, використовуючи камеру смартфона). Таким чином SWORD одночасно обчислює наявність зброї та вибухових речовин, а також розшукуваних людей.

SWORD

Як заявив глава Royal Holdings Баррі Оберхольцер, компанія почне тестувати робочі прототипи чохлів в серпні цього року. Комерційна версія вийде навесні наступного року.

Які смартфони підтримує SWORD

Поки що йдеться про підтримку iPhone 8 Pixel Plus і 2 XL. Попереднє замовлення можна оформити за $950. Крім цього, щомісяця доведеться сплачувати ще $30 за користування сервісом.

Напевно SWORD стане лише першою «ластівкою». Багато компанії експериментують з машинним навчанням і штучним інтелектом для безпеки. Так що незабаром з'явиться чимало подібних пристроїв.

У цілому ж підхід подібних рішень виправданий. Він дозволяє припиняти небезпеку ще до того, як станеться щось погане. Зрозуміло, що ідеальної системи не існує і бути не може, але більш-менш оптимальна — цілком реальна.

Джерело: CNET

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя