Перехід Telegram для iOS на мову Swift обіцяє більш швидкий месенджер

Telegram iOS Swift

З січня Telegram управляє двома версіями додатка для обміну повідомленнями на Android та iOS: оригінальною і експериментальною, яка називається Telegram X. Нову версію месенджера було переписано з нуля. Тепер Telegram побудований на мові програмування Apple Swift на iOS і бібліотеці Telegram Database Library на Android. Команда розробників планує замінити оригінальний додаток для iOS Swift-версією протягом наступних кількох тижнів.

Засновник Павло Дуров розповів у своєму Telegram-каналі, що Swift-версія виглядає так само, як і поточний додаток, але вона швидша і менше витрачає заряд акумулятора. Він зазначив, що команда Telegram "робить останні штрихи", хоча програма в значній мірі вже готова для всіх користувачів iOS. Поскільки месенджер тепер заснований на абсолютно новій базі коду, спочатку можуть бути деякі помилки або збої, хоча Дуров стверджує, що Telegram швидко їх виправить.

Telegram iOS Swift

Актуальні версії Telegram зараз доступні в App Store. Неясно, як цей перехід вплине на тих, хто використовує iOS 6, яка не підтримує Swift. За даними аналітичної компанії Apteligentо, тільки 0,03% пристроїв працює під управлінням iOS 6. Таким чином, Telegram, мабуть, вирішила відмовитися від підтримки пристроїв на iOS 6, на користь швидкодії і енергоефективності месенджера для переважної більшості користувачів. Поки не можна сказати, чи замінить Дуров основний додаток на Telegram X на Android.

Джерело: engadget.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя