Twitter додала функцію "економії трафіку" в мобільний додаток

Twitter

Днями офіційний додаток Twitter для iOS і Android отримав оновлення. Компанія додала функцію "Економії трафіку", що виключає необхідність в установці сторонніх клієнтів і ручному налаштуванні витрат трафіку.

Twitter

Оновлення Twitter - економія інтернет трафіку і дрібні поліпшення

Раніше, можливість економії трафіку була представлена в мобільній версії сайту і в додатку Twitter Lite. Тепер заощадити "дорогоцінні мегабайти" і прискорити швидкість завантаження, надається в офіційному додатку Twitter.

Twitter Lite
Twitter Lite
Developer: Twitter, Inc.
Price: Free
‎Twitter
‎Twitter
Developer: Twitter, Inc.
Price: Free

Читайте також: Баг в Twitter відправляє приватні повідомлення користувачів третім особам

Для того щоб скористатися новою функцією досить перейти в налаштування програми і включити відповідний пункт. З її допомогою, програма завантажує картинки в низькій якості, а автоматичне відтворення відео - заборонено.

Twitter

У тому випадку, якщо потрібно переглянути контент у високій якості, то можна натиснути на твіт і вибрати "завантажити у високій якості".

Читайте також: Twitter вводить жорсткі обмеження для розробників сторонніх клієнтів

Крім того, оновлення привнесло ряд інших змін: спрощений контроль над учасниками групових чатів, оптимізація опитувань з використанням VoiceOver і вдосконалені мітки для деяких типів рекламних оголошень.

Twitter

Нове оновлення доступно вже зараз, проте доступ до деяких функцій буде відкритий пізніше.

Твиттер
Твиттер
Developer: Twitter, Inc.
Price: Free
‎Twitter
‎Twitter
Developer: Twitter, Inc.
Price: Free

Нагадаємо, що раніше в соціальній мережі було знайдено баг, який відправляв дані користувачів третім особам. Про це повідомила сама компанія. На щастя, його наслідки торкнулися лише 1% користувачів соціальної мережі. Розслідування з причин його виникнення ведеться і досі.

Джерело: techcrunch

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name