Uber хоче створити власні електросамокати

Uber Jump electric scooter

За словами Bloomberg, Uber працює над створенням електросамокатів, щоб конкурувати з Lime, Bird, Scoot та іншими. Проект контролюється компанією Jump, стартапом велошерінга, який Uber придбав в квітні за 200 мільйонів доларів.

Про розробки мало що відомо. Незрозуміло, чи будуть вони відрізнятися від існуючих електросамокатів. За наявними даними, команди інженерів Uber і Jump знаходяться в Сан-Франциско. В інтерв'ю Bloomberg Нік Фолі, глава компанії Jump, обговорив необхідність використовувати більш потужні електросамокати.

Uber Jump electric scooter електросамокат

Поки йдуть розробки, Uber повинен отримати дозвіл на реалізацію проекту у міських чиновників. Вчора агентство муніципального транспорту Сан-Франциско видало дозвіл на прокат компаніям Skip і Scoot. Bird, Lime і Spin, перші компанії, які розгорнули діяльність в цьому напрямку, отримали відмову поряд з Uber і Lyft.

Тим часом, Санта-Моніка надала Bird, Lime, Lyft і Jump 16-місячний дозвіл на запуск проектів, починаючи з 17 вересня. Завдяки Jump, Uber має принаймні один ринок для тестування власних розробок. Інвестиції Uber в стартап Lime дозволять користувачам орендувати скутери через додаток виклику таксі найближчим часом.

Джерело: Bloomberg

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name