Uber позбувся ліцензії на таксі в Лондоні

Uber

Один з найбільших світових водійських сервісів Uber втратив ліцензію на надання таксомоторних послуг в Лондоні. Відповідальні за ліцензії повідомляють, що політика Uber виходить за рамки правильного і доречного, і нагадують, що термін офіційного виступу Uber в якості перевізника закінчується 30 вересня. Uber збирається оскаржити це рішення, апелюючи до того, що вихід компанії з ринку таксі в Лондоні торкнеться понад 3,5 млн лондонців і понад 40000 водіїв.

Uber

Як обгрунтування відмови в продовженні ліцензії Uber називаються відсутність медичних довідок у водіїв, неповідомлення про кримінальні злочини та низький рівень виконання перевірок водіїв. Також згадувалася тіньова політика Uber - випуск фіктивних мобільних додатків з фіктивними машинами, що дозволяє ухилитися від уваги влади. Це вже не перша критика в бік Uber - так, в травні цього року компанії ледве вдалося продовжити собі ліцензію на чотири місяці. Труднощі в отриманні дозволу були викликані тими ж причинами.

Uber

Uber заперечує всі звинувачення і вважає, що вони були висунуті несправедливо. На думку Тома Елвіджа, генерального менеджера Uber в Лондоні, компанія завжди слідувала прийнятим стандартам і дотримувалася необхідні умови. Елвідж стверджує, що Uber є зручним і доступним видом транспорту, і його зникнення може порушити роботу міста. У будь-якому випадку, поки що Uber має можливість надавати свої послуги до 30 вересня, а чи буде майбутнє у компанії в Лондоні після цієї дати - поки що невідомо. Uber спробує зробити все можливе, щоб залишитися.

Джерело: engadget

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name